19 Mart 2015 Perşembe

ULUSLARARASI BURS VERENLER DERNEĞİ, (ULUBURS-DER) BAĞIŞ YAPANLARA ONUR ÖDÜLÜ VERECEK

ULUSLARARASI BURS VERENLER DERNEĞİ, BAĞIŞ YAPANLARA ONUR ÖDÜLÜ VERECEK
Türkiye de yüksek öğretim gören, Türk ve yabancı uyruklu öğrencilere "karşılıksız burs veren" Dernek; Geçen yıl Ankara Valiliği tarafından, Sivil Toplum Kuruluşları (STK'lar) arasında Üstün Hizmet ve Başarı Belgeleri ile ödüllendirilmişti.
İktisadi İşletmesi olmayan Derneğin, geliri her ay üyelerin verdiği 20.-TL üye aidatlarıyla ile Burs fonu oluşuyor. Fonda biriken miktar Burs olarak üniversite öğrencilerine veriliyor.
Derneğin  bu yılın başında Ankara ve Çorum’da uygulamaya koyduğu  indirimli yerler projesi ilgi görüyor. www.bursder.com web sayfasında yer alan Ankara  ve üyelerin çoğunlukta olduğu Çorum’da 200 den fazla sektörle( simit cafe, kırtasiye, restoran, otel, pastahane…gibi) indirim anlaşması yaparak, üniversite öğrencileri başta olmak üzere, Dernek üyeler ve Derneğe bağışta bulunan hayır severlere Dernek İNDİRİM KARTI vererek bu işletmelerin indiriminden faydalanmalarını sağlıyor.
Dernek, eğitime destek vermeyi teşvik etmek amacıyla başlattığı, geleneksel ödül töreni Türkiye’ genelinde Derneğe 1000.-TL üstünde nakit veya karşılığında yardımda bulunan kişi ve kuruluşlara verilecek. Basın açıklamasıyla yapılacak onur ödül töreni, 2015 Nisan ayı sonunda kadar bağış yapacakları da kapsıyor.

Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için;
E-Postaulubursder@gmail.com
Tel: 0544 497 17 18
Webwww.bursder.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder